Kategórie

Zasielanie noviniek

Sypacky

OROTIME

„Nemám čas.“ Asi tak nejako znie veta, ktorú počujeme každý jeden deň z úst rôznych ľudí. Ak k týmto ľuďom bez času patríte aj vy, sme veľmi poctení, že ste si predsa len nejaký ten čas našli a trávite ho na našom e-shope. Ako sa vám za to odvďačíme? Nuž, skúsime vám dať to, čo vám chýba – čas.

Pred tým, ako sme založili tento e-shop, sme dlho rozmýšľali, ako by sme vedeli pomôcť bežným ľuďom v tomto hektickom svete. Keď sa tak pozrieme na problémy novodobých ľudí, väčšina z nich je ľahko riešiteľná. Nemáte peniaze? Využite služby spoločností, ktoré sprostredkúvajú prácu alebo choďte skúsiť šťastie v lotérii... Možnosti sú neobmedzené. Nemáte priateľku? Nechajte si poradiť od skúsených baličov. Nemáte dobrú postavu? Začnite chodiť do fitka. A takto by sme mohli pokračovať donekonečna.

Je tu však jeden problém, ktorý je v dnešnej dobe rozšírenejší ako všetky vyššie spomínané problémy dokopy – nedostatok času. A ten sa veru len tak ľahko vyriešiť nedá, keďže jeho príčinou je rýchly moderný svet, ktorý nevieme pribrzdiť. Jedna vec vám ho však môže veľmi uľahčiť. Keďže sa nachádzate na našom e-shope, pravdepodobne už tušíte, o čom tu hovoríme.

Hodinky už odjakživa nie sú len takým obyčajným produktom. Boli vždy o niečo viac ako akýkoľvek iný typ techniky. Len sa nad tým skúste na chvíľku zamyslieť. Dobré hodinky vás budú sprevádzať celý vaším životom. Prežijú s vami všetky zážitky, všetku radosť, pot, ale aj slzy a smútok. Hodinky sú ako váš verný priateľ, ktorý je vždy k dispozícii, nikdy vás nesklame a dáva vám to najdôležitejšie, čo v modernom živote potrebujete – čas. Vďaka vašim hodinkám ste nezmeškali interview a máte prácu. Vďaka hodinkám ste nezmeškali rande a máte svoju ženu snov. Hodinky sa postarali o to, aby ste boli na čas na letisku a zažili tak najlepšiu dovolenku vášho života.

Štýl hodiniek, ktoré nosíte, napovie o vás okolitému svetu veľmi veľa. Keď sme vyberali hodinky do nášho e-shopu, zamerali sme sa na kúsky, ktoré robia dojem. Práve preto v našej ponuke nájdete výlučne kúsky zvučných mien ako Michael Kors, Armani, Calvin Klein, Casio, Citizen, Hugo Boss a podobne. Ak chcete štýl povýšiť na ešte vyššiu úroveň, môžete si k nim vybrať aj niektorý z našich šperkov.

Voláme sa Orotime, v preklade – zlatý čas. Nie preto, že by sme predávali zlaté hodinky, ale preto, že čas je v dnešnej dobe vzácnejší ako zlato. A hodinky sú najlepším spôsobom, ako svetu ukázať, že túto zlatú veličinu máte plne pod kontrolou.

U nás si nekupujete hodinky. Kupujete si štýl, kvalitnú reprezentáciu vás ako osoby a čo je hlavné – čas.

Prajeme vám príjemné chvíle strávené výberom vašich vysnených hodiniek!

Tím Orotime


top